2-ojo eksperimento tarpiniai rezultatai Nr2.

Lygiai prieš 3 savaitės (Gegužės 8 dieną) pradėjome mūsų antrąjį eksperimentą, kurio tikslas įvertinti natūralaus skysto biohumuso naudą ir kokį poveikį jis turi augalų, esančių laukuose, dygimui bei augimui be papildomos priežiūros.

Trumpai tariant, bandomuosius plotus laistome vieną kartą per savaitę – vieną lauką tik su vandeniu, o kitą su natūralaus skysto biohumuso mišiniu su vandeniu.

Tad tarpiniai rezultatai jau matosi ir džiugina – lauke, kuris buvo laistytas su skystu biohumusu (žinoma, atskiestu su vandeniu, ne grynu) daigai jau žaliuoja visuose vagelėse, tiesa pasakius net ir per dažnai sudygę (reikės praretinti). Lauke, kuris laistomas tik vandeniu, kol kas protarpiais matosi daigų, tačiau gerokai mažiau, lyginant su lauku, laistytu biohumusu.

Tiems, kas nematėte kaip prasidėjo eksperimentas, plačiau galite skaityti šiame įraše: https://ekohumus.lt/2022/05/09/eksperimentas-nr-2

Kitą savaitę atnaujinsime informaciją ir pateiksime dar vienus tarpinius rezultatus

Na, o jeigu norėtumėte įsigyti biohumuso, skysto biohumuso, substrato ar Kalifornijos sliekų – apsilankykite mūsų el. parduotuvėje arba susisiekite nurodytais kontaktais – mielai patarsime 🙂

Gero derliaus!